e-shopProdejnyohlasyněco navícO násVše o nákupuKontakt
menu
hledej
košík

Dobrodružství života

O Józe, meditaci a umění šťastného žití
Průvodce duchovním životem pro 21. století.

Autor: Sri ChinmoyCena: 199 Kč

V této „duchovní příručce“ mluví Sri Chinmoy o umění duchovního života uprostřed dnešní společnosti. Nabízí úvod k modernímu životnímu stylu se zaměřením na meditaci, zdravou stravu, sport a duchovní přístup k rodině i zaměstnání. Přináší také opěrné body v aktuálních tématech jako úsilí o dosažení míruplného světa či harmonie mezi náboženstvími.

Nový den, nová příležitost„Věčný kalendář“ s aforismy a fotografiemi pro inspiraci a spokojenější život

Autor: Sri ChinmoyCena: 399 Kč

Inspirující aforismus Sri Chinmoye na každý den v roce, nyní v praktické podobě stolního „kalendáře“ se stovkami krásných fotografií. Neobsahuje letopočet ani názvy dní v týdnu, může tedy sloužit neomezeně dlouho!Otočme v našem životě každý den nový list, tak jako otáčíme kalendář, a napišme na něj jen to, k čemu se budeme rádi vracet. Prožijme každý den tak, abychom na něm při zpětném pohledu nechtěli nic měnit.

Inspirující knihy

Přitahuje vás mantrické slovo MEDITACE?

Chcete vědět, co to je? Jak správně ztišit svoji mysl pomocí koncentrace a jak se ponořit hluboko do světa meditace? Toužíte získat přístup k hlubším stavům svého vědomí a dokázat prolnout svůj život uvnitř s plodným životem navenek? Nabízíme vám řadu titulů inspirující literatury, ve které naleznete odpovědi na všechny tyto otázky. Čtením knih z nabídky získáte hlubší poznání, hlubší vizi a hlubší uvědomění si vlastní skutečnosti.