e-shopProdejnyohlasyněco navícO násVše o nákupuKontakt
menu
hledej
košík

Aroma difuzéry a vůně

Za dlouhých zimních večerů (nebo i letních) není větší pohody než posezení u ohně. Podobnou pohodu si však můžeme dopřát i v bytě díky krásné či vonné svíčce. Spolu s dekorativním svícnem či skleněnou miskou vysypanou kamínky vytvoříte uvolněnou a příjemnou atmosféru pro vaše přátele nebo celou rodinu.

Ukaž vše v kategorii

Sošky a fontánky

Dekorativní doplňky do Vašeho interiéru, které svými přírodními či přírodu napodobujícími materiály působí příjemně pro oko i mysl. Fontánky jsou zdrojem čisté energie a díky neustálé cirkulaci vody příjemně zvlhčují a oživují interiér.

Ukaž vše v kategorii

Polodrahokamy a minerály

Přírodní minerál jako krásný šperk, hezký dárek, dekorace ve váze nebo jen příjemný kamínek do dlaně. Řada lidí využívá přírodní minerály i pro jejich energetizační schopnosti, např. pro energetizaci pitné vody nebo prostoru. Nebo si je koupí prostě jen tak pro radost.

Ukaž vše v kategorii

Doplňky do domácnosti

Věci hezké i praktické, které do Vašeho bytu či chalupy přinesou styl a útulnost.

Ukaž vše v kategorii

Gravírované dřevěné dárky

Kouzlo přírodního dřeva doplněné inspirujícím citátem či jménem. Vyberte sobě nebo někomu blízkému dárek, který potěší ruku, oko i srdce.

Ukaž vše v kategorii

Dárková přání a papírnické zboží

Meditativní obrazy Sri Chinmoye v podobě různě velkých dárkových přání, pohlednic a zápisníků.

Ukaž vše v kategorii

Dárkové a nákupní tašky, batohy

Sortiment dárkových tašek jsme nedávno rozšířili o praktické, ekologicky šetrné nákupní tašky a batůžky z recyklovaného materiálu, ozdobené inspirujícím citátem.

Ukaž vše v kategorii

Rámečky a malířské potřeby

Dekorativní maličkost ve vašem bytě či kanceláři i barevné oživení prostoru. Pomocník pro připomenutí si milých vzpomínek. Malovaný obrázek jako šikovný prostředek k vyjádření vaší tvořivosti. Malování podporuje kreativitu dětí. S pomocí pár jednoduchých pomůcek můžete vytvořit hezký doplněk do vašeho pokoje a báječně se odreagovat.

Ukaž vše v kategorii

Nářadí pro dámy

Většina výrobců nářadí zapomíná na to, že muži nejsou jediní, kdo umí sáhnout po vrtačce nebo šroubováku, když je potřeba něco opravit. Proto ženám nabízíme nářadí, které chápe jejich duši kutila, ale nezapomíná, že jsou to pořád ženy.

Ukaž vše v kategorii