e-shopProdejnyohlasyněco navícO násVše o nákupuKontakt
menu
hledej
košík

Svíčky, svícny a aromaterapie

Za dlouhých zimních večerů (nebo i letních) není větší pohody než posezení u ohně. Podobnou pohodu si však můžeme dopřát i v bytě díky krásné či vonné svíčce. Spolu s dekorativním svícnem či skleněnou miskou vysypanou kamínky vytvoříte uvolněnou a příjemnou atmosféru pro vaše přátele nebo celou rodinu.

Ukaž vše v kategorii

Sošky a fontánky

Dekorativní doplňky do Vašeho interiéru, které svými přírodními či přírodu napodobujícími materiály působí příjemně pro oko i mysl. Fontánky jsou zdrojem čisté energie a díky neustálé cirkulaci vody příjemně zvlhčují a oživují interiér.

Ukaž vše v kategorii

Polodrahokamy a minerály

Přírodní minerál jako krásný šperk, hezký dárek, dekorace ve váze nebo jen příjemný kamínek do dlaně. Řada lidí využívá přírodní minerály i pro jejich energetizační schopnosti, např. pro energetizaci pitné vody nebo prostoru. Nebo si je koupí prostě jen tak pro radost.

Ukaž vše v kategorii

Rámečky a malířské potřeby

Dekorativní maličkost ve vašem bytě či kanceláři i barevné oživení prostoru. Pomocník pro připomenutí si milých vzpomínek. Malovaný obrázek jako šikovný prostředek k vyjádření vaší tvořivosti. Malování podporuje kreativitu dětí. S pomocí pár jednoduchých pomůcek můžete vytvořit hezký doplněk do vašeho pokoje a báječně se odrelaxovat.

Ukaž vše v kategorii

Doplňky do domácnosti

Věci hezké i praktické, které do Vašeho bytu či chalupy přinesou styl a útulnost.

Ukaž vše v kategorii

Doplňky ke stolování

Užitečné a potřebné doplňky pro stolování. Jednoduché a čisté styly, ale i styly bohaté barvami či dekorem.

Ukaž vše v kategorii

Vonné tyčinky

Jemné i plné orientální vůně pro navození příjemné nálady či pro očistu prostoru. Pomohou Vám také zklidnit myšlenky a smysly při meditačních cvičeních.

Ukaž vše v kategorii

Dárkové tašky

Hezký nebo i vtipný způsob předání dárku, který uchová překvapení až do konce.

Ukaž vše v kategorii