e-shopProdejnyohlasyněco navícO násVše o nákupuKontakt
menu
hledej
košík

Žijte dobře… :)

Žít dobře podle nás znamená žít šťastně. Pokud se ve svém životě dokážeme cítit upřímně šťastní častěji než jednou za uherský rok, je to většinou neklamná známka toho, že žijeme dobře.

Na těchto stránkách najdete výběr věcí ze sortimentu prodejen Madal Bal, které podle nás mohou k našemu "dobrému životu" přispět.

Pro radost druhým i sobě

V životě jsou věci důležité, a pak ty ostatní, důležité méně. Jistě souhlasíme, že drobnosti, které najdete v první skupině "Pro příjemný domov", nepatří mezi ty nepostradatelné. Co však podle nás dozajista patří mezi věci nesmírně důležité, je naše vrozená potřeba – a schopnost – dávat radost.

Lidé odjakživa rádi vytvářejí věci, které považují za hezké, příjemné nebo užitečné, a stejně tak se jimi rádi obklopují. "Krásná věc je radostí navěky," napsal kdysi básník John Keats. Možná tím chtěl vyjádřit i to, že "krása", kterou do něčeho vložíme – ať už je to náš um a zručnost, naše inspirace nebo láska a dobrá vůle –, přesahuje význam té věci samotné. Proto je tak naplňující dávat někomu dárky, ať jsou jakkoli drobné. Třeba vám u nás něco padne do oka. A nezapomeňte, že chceme-li dávat radost druhým, musíme umět dát radost také sami sobě!

Pro zdravější den

Dobře víme, jak velký vliv na naši náladu má to, co jíme a jak pečujeme o své tělo. Začněte třeba tím, že si každý den ráno připravíte svou vlastní oblíbenou šťávu z čerstvého ovoce. Anebo si jednou za čas dopřejte očistnou kúru z lahodného stromového sirupu Neera. V kategorii "Zdravý životní styl" najdete řadu věcí, s jejichž pomocí se budete cítit svěží a zdravější.

Objevte svůj vnitřní svět

A konečně, ve třetí kategorii, "Meditace & relaxace", můžete objevit klíče k samotným pramenům spokojeného, naplněného života. Cesta k nim začíná v okamžiku, když si začneme uvědomovat, že naše štěstí je ukryté v nás samých – začíná v tom, jak se cítíme, jak přemýšlíme, jak se chováme. Ať už chcete mít vždy po ruce inspirující myšlenku, povznášející obrázek či uklidňující hudbu, anebo byste se rádi dozvěděli více o pradávném umění meditace, věříme, že si zde vyberete.

Více o tom, čím se zabýváme a proč – že kromě prodejen s dárkovým zbožím jsme také dovozci nářadí, pořádáme koncerty, sportovní akce a humanitární projekty – se můžete dozvědět na stránkách Madal Bal.

Děkujeme, že jste stránky Žij dobře navštívili, a doufáme, že zde najdete něco pro radost!

Provozovatel stránek žijdobře

Stránky provozuje firma Madal Bal a.s., zapsaná v OR Krajského soudu v Brně, odd. B, vložka 4105, se sídlem ve Zlíně, Bartošova 40/3, Česká republika, IČO: 49433717, DIČ: CZ49433717