e-shopProdejnyohlasyněco navícO násVše o nákupuKontakt
menu
hledej
košík

Co říkají naši zákazníci

Prodejny Madal Bal každý den navštíví tisíce zákazníků. Přečtěte si, jak se jim u nás líbí a jaké s nimi máme zážitky…
velky

Tady prodávají počasí?

Malinký klučina (asi tak 3 roky) vešel s maminkou do obchodu, která jej držela v náručí a hatmatilkou se ptal maminky: „Tady prodávají počasí?“ A maminka si koupila vonné tyčinky... vlastně pěkné počasí :-)

maly

Pouzdro na brýle

Jedna paní si kupovala pouzdro na doklady. Nemohla se rozhodnout, ale poradila jsem jí, ať si vybere to, které ji dává větší radost. Tak si vybrala bleděmodré místo černého. Když odcházela, tak říká: „Tak vidíte, tak jsem si udělala radost a vy taky dáváte radost tím, že se tak krásně usmíváte.“

maly

Od Aničky

Anička: „Mně se to tady strašně líbí a nejradši bych si koupila úplně všechno :-)!"

maly

Uchvácená

„Tak uchvácená z obchodu jsem ještě nebyla. Takové kouzlo to má šílené! Příště si přijdu něco koupit!" :-)

Dnes jsem si u vás koupila úsměv

„Jsem dnes u vás koupila úsměv (hrneček se smajlíkem), potřebuji nějaké povzbuzení...všude není takový klid jako u vás..."

velky

Já se picnu

Paní u kasy s plnou náručí zboží: „A to jsem se přišla jenom podívat. Ale jste trumfli všechny obchody.“ Odpověděla jsem paní: „To jsme rádi, celkem to máte za 551,- Kč." Paní na to: „Já se picnu. To abych se vám začala vyhýbat.“ :O)

maly

Ten váš obchod, to je balzám...

„Ten váš obchod, to je balzám.Vždycky, když mě někdo naštve, tak se seberu a jdu k vám. Tady se pak uklidním a naberu energii, inspiraci a fantazii."

velky

Dopis od paní Evy

Vážení, tento týden jsem si umanula, že chci koupit džbán a šest pohárků. V Palacké ul. už měli jen džbán. Prodavačka na Palackého rozjela akci, telefonovala, až bylo přislíbeno, že na Floře bych to měla dostat. To není ale všechno. Byla zapojena i prodejna na ul. Dukelských hrdinů. A tak po Praze cestovaly prodavačky tak dlouho, až mi několikrát z Flory volaly, že už je všechno na cestě. Dnes jsem si byla zboží na Floře vyzvednout. S tak nebývalou ochotou jsem se opravdu ještě nesetkala, a že už něco pamatuji. Moc si přeji, abyste všem zainteresovaným prodejnám poděkovali. Pořád si připadám jako na jiné planetě. Eva K.

maly

Vy otevíráte lidem srdce

Komentář k prodavačce Evě od jedné zákaznice: „Vy otevíráte lidem srdce. Já se tady vždycky uklidním, tady je takový klid. Já už od vás mám tolik věcí. Máte tady hezky čisto. Jste laskavá."

maly

Nebe pro oči

Paní říká: „To je takové nebe pro oči ten váš obchod.... a ještě k tomu ta uklidňující hudba.... to je přesně to, co člověk v dnešním uspěchaném světě potřebuje.“ :)

maly

Když se sem vejde, tak to z vás spadne... všechno...

„Tady u vás ztrácím sebeschopnost rozhodování a hlavně, když se sem vejde, tak to z vás spadne... všechno..."

maly

Člověk jenom kouká a kouká a kouká...

„Člověk, když přijde do takovýho obchodu, tak jenom kouká a kouká a kouká... tolik různých krásných věcí."

maly

Chvilka poezie našich dvou dobrých zákaznic

„Když mám duši plnou žalu, zamířím do MADAL BAlu, abych tam chvíli maličkou, potěšila se s věcičkou... a vzala si ji sebou.

maly

Tady je klid

Malá Vaneska prišla s maminkou do obchodu a povídá: „Tady jsou samé vzácnosti"... a po chvíli: „Tady je klid."

maly

Když člověk něco někomu kupuje, tak má hned radost

Zákaznice: „U vás se tak dobře nakupuje. Takových radostí za tak málo peněz." Poté mi přeje hezký den, přání paní oplatím a paní říká: „Já už hezký den mám. Když člověk něco někomu kupuje, tak má hned radost.“ :-)

maly

Zákaznice poprvé v obchodě

„Ježiš tady je to krásné, tady je to krásné! Já jsem v šoku. Tady je to krásné! Vy se tak máte. To je nádhera, je to vůbec možné?!"

maly

Já se sem přestěhuju

„Maminko já ještě nechci jít! Ještě tu chvilku budeme. Já se sem přestěhuju. Já tu budu spát. Maminko, že sem budeme chodit?!"

maly

Opět si k vám jdu zarelaxovat

Naše stálá zákaznice: „Opět si k vám jdu zarelaxovat, mně je tady tak dobře. Vždy si tady odpočinu."

velky

Díky za to, že jste

Jeden pán, náš občasný, ale hlavně věrný zákazník, přišel se svým pejskem a říká mu: „Hele Tomášku, podívej, takový krásný lidi tady jsou.“ Při placení pokračoval: „Takový krásný úsměv, to je krása...a hlavně… to je základ, ten úsměv. Ne abychom se mračili a chtěli ještě více než máme, vždyť už tak se máme tak dobře! Z toho, že chceme víc, se akorát mračíme. Ale ono bude dobře, a to i hodně díky vám, a nejenom vám, ale díky tady tomuhle krásnýmu místu. Já moc na vůně a všechny tyhle věci nejsem, ale krásně to tu voní a dokážu to ocenit. Ještě bych si přál, abych tady viděl více mužskejch...ale ženy jim to musí nějak vše přinést... Díky vám. Díky za to, že jste. Mějte se moc krásně :-) Na shledanou.

velky

Kapky moudrosti srdce

Pán si prišel koupit Kapky moudrosti srdce, a tak se ho ptám: „Chcete jedničky, dvojky, trojky anebo čtyřky?“ On na to: „Co myslíte? Začnu od jedničky.“ Odověděla jsem: „Výborná volba.“ Pán na to: „A dejte mi zrovna dvě balení.“ Po zaplacení ho pobízím: „A tady si ještě jednu vytáhněte zdarma na cestu.“ Odpověď: „Už jsem si vybral vedle v resturaci, tam je taky mají.“ Hned jsem k tomu dodala: „Takže jedna kapka Vám stačí, aby se to stihlo vstřebat a asimilovat…“ Pobavený pán: „Jo, je to o kvalitě a ne o kvantitě.“ :O)

velky

Jste úplně jiní

„Víte, čím jsou odlišné vaše prodejny? Že když sem člověk vstoupí, tak je v pohodě! Vaše prodejny jsou úplně jiné... vzhledem, položkami (máte něco jiného než na každém rohu). A hlavně personál! Na všech vašich prodejnách. To je tak důležité, když vstoupíte do obchodu, že se na vás personál usmívá! Nikdo vám nic nenutí, já bych tu klidně strávila 2 hodiny. Jste úplně jiní, než jakékoliv prodejny na trhu. Kdyby tak bylo alespoň 50% prodejen jako vy."

velky

To je můj miláček

Když jsem dávala pozvánku na připravovanou akci Tajemství štěstí jedné naší zákaznici, odpověděla mi: „Jé… děkuju! To je můj miláček a tyhle kartičky s citáty jsou nádherné. Mohla bych si vzít i ty ostatní? Já se je učím na nazpaměť... Když je srdce šťastné, objímá celý svět…To je krásný!"

Řeknete mi, co jsem si to koupila?

Zákaznice: „Řeknete mi, co jsem si to koupila?" Prodavačka: „Mikroutěrku." Zákaznice: „Tak to se bude hodit. Víte, dcera miluje tuto barvu... Příště si přijdu pro tu krásnou svíčku."

Objevte naše prodejny…Napište nám také svůj komentář :)