e-shopProdejnyohlasyněco navícO násVše o nákupuKontakt
menu
hledej
košík

Naděje - to nejlepší je před námi

Nepotřebujeme vědecké studie na to, abychom věděli, jak moc naše nálada ovlivňuje každý náš den. Jestli nám svět okolo nás připadá černý, nespravedlivý a protivný, anebo jej naopak vidíme zářivě, to vše začíná v naší hlavě. Pěstujeme-li v sobě optimismus, odhodlání a naději, náš den je rázem plný příležitostí, pestrých barev a inspirujících lidí.

Překážky přicházejí, jen aby zase odešly. Jsme tvůrci svého života, a proto zůstávejme pozitivní a optimističtí bez ohledu na to, co se právě děje. Nechme létat ptáka naděje po obloze našich dnů a věřme, že TO NEJLEPŠÍ JE PŘED NÁMI.

„Naděje“ je sada 55 aforismů pro život plný radosti a optimismu. Nechte se každý den inspirovat novou nadějí a novými příležitostmi.

První sérii 55 karet s aforismy duchovního učitele Sri Chinmoye jsme vydali v roce 2005. Od té doby si získaly velkou oblibu, a tak pracujeme na dalších a dalších sadách. Zde v e-shopu Žij dobře najdete všechny série karet nakladatelství Madal Bal. Některé ze sad si také můžete zakoupit v balení s hezkým dřevěným stojánkem, ve kterém budete mít kartičky kdykoli při ruce. Prohlédněte si tedy celou sekci "Motivační kartičky a magnety".