e-shopProdejnyohlasyněco navícO násVše o nákupuKontakt
menu
hledej
košík

Neera, přírodní detox

NEERA (čti nýra) je účinná a osvědčená detoxikační a revitalizační dieta, která stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Dietu vyvinul před více než 50 lety zkušený havajský naturopat Stanley Burroughs. Od té doby se stala velmi populární v mnoha zemích světa.

Neera Přírodní stromový sirup je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy čtyř druhů jihoasijských palem a nejkvalitnějšího kanadského sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů. Složení NEERA sirupu je velmi blízké složení naší krve, proto se tak snadno vstřebává.

Během kúry pijeme nápoj NEERA - směs vody, čerstvě vymačkané citrónové šťávy, kayenského pepře a Neera Přírodního stromového sirupu. Dieta byla vyvinuta tak, aby podporovala přirozené očišťovací pochody v našem organismu, ale zároveň v průběhu tohoto procesu předešla pocitům hladu a úbytku energie.

Snížení nadváhy

Vedlejším, ale velmi vítaným účinkem NEERA kúry je snížení nadváhy. Velká většina lidí, kteří tuto kúru absolvovali, uvádí snížení váhy o 5 až 10 kg, většina ze zbývajících pak ubrala 3-5 kg. Protože příčinou úbytku tělesné váhy není ztráta vody, ale především odbourání nadbytečných tukových zásob a nahromaděných odpadních látek, jen velmi malá část váhy se po ukončení diety vrátí. Tím nejpodstatnějším je však něco jiného: NEERA kúra pomůže organismu nalézt svou přirozenou rovnováhu a „připomene“ mu jeho smysl pro zdravou a vyváženou stravu. Pokud tedy hodláte změnit a zlepšit svůj způsob stravování a celý životní styl, NEERA je tím nejlepším začátkem.

Více informací zde…